Lokalizacja

Hotel Karo to miejsce w pełni przygotowane do świadczenia usług dla biznesu. Idealnie skomunikowany, zaledwie 100 km od Warszawy, daje możliwości organizacji kameralnych konferencji, szkoleń czy bankietów z najwyższą dbałością o komfort i odpoczynek uczestników. Każdego klienta traktujemy wyjątkowo i poza pakietami standardowymi oferujemy indywidualne podejście do Państwa oczekiwań.

Wyposażenie

Nasze wnętrza wyróżniają się elegancją połączoną z nowoczesnym designem. Obiekt posiada 2 niezależne sale. Zastosowane w nich rozwiązania techniczne należą do najnowocześniejszych w regionie:

→ Niekonwencjonalny ekran typu video wall o imponujących rozmiarach 6 x 4 m
→ Doskonałe nagłośnienie i akustyka dzięki systemowi wspomagania słuchu z pętlą induktofoniczną,
→ Efektowne i dynamiczne oświetlenie,
→ Połączenie audio – video pomiędzy salami dające możliwość prowadzenia wielkoformatowych konferencji video.

Relaks

Ponadto do dyspozycji Gości oddajemy piękną, dużą oranżerię wraz z klimatycznym ogrodem, gdzie poza zacisznymi ścieżkami znajdą Państwo chatę grillową i miejsce na ognisko. Wszystko razem tworzy idealną atmosferę dla integracji Gości. Całości dopełnia wykwintna kuchnia będąca idealną kompozycją piękna i doskonałego smaku. W naszej ofercie znajdziecie Państwo specjały polskiej i europejskiej kuchni w nowoczesnej i niebanalnej odsłonie.