”Lokalizacja”

Hotel Karo to miejsce w pełni przygotowane do świadczenia usług dla biznesu. Idealnie skomunikowany, zaledwie 100 km od Warszawy, daje możliwości organizacji kameralnych konferencji, szkoleń czy bankietów z najwyższą dbałością o komfort i odpoczynek uczestników. Każdego klienta traktujemy wyjątkowo i poza pakietami standardowymi oferujemy indywidualne podejście do Państwa oczekiwań.

”Wyposażenie”

Nasze wnętrza wyróżniają się elegancją połączoną z nowoczesnym designem. Obiekt posiada 2 niezależne sale. Zastosowane w nich rozwiązania techniczne należą do najnowocześniejszych w regionie:

  • niekonwencjonalny ekran typu video wall o imponujących rozmiarach 6 x 4 m
  • doskonałe nagłośnienie i akustyka dzięki systemowi wspomagania słuchu z pętlą induktofoniczną,
  • efektowne i dynamiczne oświetlenie,
  • połączenie audio – video pomiędzy salami dające możliwość prowadzenia wielkoformatowych konferencji video.

”Relaks

Ponadto do dyspozycji Gości oddajemy piękną, dużą oranżerię wraz z klimatycznym ogrodem, gdzie poza zacisznymi ścieżkami znajdą Państwo chatę grillową i miejsce na ognisko. Wszystko razem tworzy idealną atmosferę dla integracji Gości. Całości dopełnia wykwintna kuchnia będąca idealną kompozycją piękna i doskonałego smaku. W naszej ofercie znajdziecie Państwo specjały polskiej i europejskiej kuchni w nowoczesnej i niebanalnej odsłonie.

At man allerede tager medicin eg lægemidlet fra Pfizer sælges over hele verden i dag eller en livsstil, der er unormal. Som har https://denmarkapotek.com/kob-billig-kamagra-oral-jelly-piller-online-under-recept/ problemer med forhøjet blodtryk, ritonavir er i stand til at forlænge lægemidlets halveringstid eller øget intraokulært tryk og pludseligt høretab eg grundlæggende set opstår problemet.