Miejsce na każdą uroczystość

 

Nasze eleganckie wielofunkcyjne sale zaskakują mnogością ciekawych rozwiązań technicznych. Możemy wymienić choćby doskonałe nagłośnienie i akustykę sali, efektowne oświetlenie, szybki internet, klimatyzację, system wspomagania słuchu z pętlą induktofoniczną, połączenie audio – video pomiędzy salami dające możliwość prowadzenia video – konferencji wielkoformatowych – wszystko to sprawia, że nasze sale należą do najnowocześniejszych w regionie. Dysponujemy dwiema salami konferencyjnymi z możliwością dowolnej aranżacji przestrzeni.  Organizujemy spotkania biznesowe, konferencje, szkolenia, imprezy okolicznościowe, bankiety.

Sala główna

Przystosowana do organizacji imprez do 300 osób, z bezpośrednim wyjściem na taras oraz do oranżerii, skąd roztacza się doskonały widok na ogród. Niekonwencjonalny ekran – video wall – o imponujących rozmiarach 6m x 4m, w połączeniu z doskonałą akustyką pomieszczenia dedykuje tę salę do wszelkich imprez, gdzie obraz i dźwięk mają niebagatelne znaczenie. Szyku sali nadają efektowne żyrandole, gustowne zasłony ze szlachetnych tkanin, a także piękny naturalny dębowy parkiet.

Sala restauracyjna

Idealnie nadaje się do organizacji spotkań biznesowych, oraz przyjęć okolicznościowych. Wyposażona w profesjonalny, zdalnie sterowany ekran projekcyjny, bezpośrednio połączona z dużym tarasem. Prosta forma i czysta elegancja nadadzą odpowiednią oprawę każdej uroczystości odbywającej się w tym miejscu.

Oranżeria

Niesamowity urok i klimat tego miejsca przyciąga swym magnetyzmem i sprawia, że Goście chętnie spędzają tutaj swój wolny czas. Delektując się smacznym posiłkiem, jednocześnie można rozkoszować się pięknem otaczającego ogrodu, od którego oddziela nas jedynie tafla szkła. Tutaj przestrzeń ogrodu i wnętrza przenikają się, sprawiając, że stapiamy się z przyrodą.

Jakie stoły wybrać?

Borykacie się z problemem jakie stoły wybrać na przyjęcie? Długie stoły prostokątne czy stoliki okrągłe? Każdy układ ma swoje plusy i minusy. Aby było Wam łatwiej podjąć decyzję prezentujemy możliwe układy na salach w Hotelu Karo. Sala restauracyjna dodatkowo może być dzielona na 3 części dzięki systemowi ruchomych ścian. Dzięki takiemu rozwiązaniu jesteśmy w stanie organizować małe kameralne przyjęcia, jak również duże bale i imprezy. Możliwości jest wiele.