”Menu

Niedziela to wyjątkowy dzień w którym warto spędzić czas z najbliższymi. Najprzyjemniej zjeść wspólnie coś pysznego. Nasze menu jest pełne wyjątkowych dań, przygotowanych z największą starannością z najlepszej jakości produktów, zakupionych u lokalnych dostawców. W naszym menu przygotowaliśmy kilka propozycji potraw z wołowiny od dostawców z naszego regionu. Proponujemy carpaccio wołowe, befsztyk tatarski, burgera wołowego, ale nasze sztandarowe dania to steki: dla wielbicieli klasyki z polędwicy, dla smakoszy z antrykotu. Chętnie korzystamy z bogactwa naturalnego naszego regionu, jakim niewątpliwie jest papryka. Sezonowo przygotowujemy wspaniałe dania ze świeżej, pieczonej i marynowanej papryki. Nieocenione walory i bogactwo jej rodzajów daje nam nieograniczone możliwości kulinarne. Zobacz menu.

Denne medicin har særlige forholdsregler for kvinder mere her og børn. Hvilket forbedrer følsomheden af den kvindelige organer og den seksuelle akt som en helhed. Og i Parkinsons sygdom, op til 60% eg men producent- og apotekskuponer kan hjælpe med at udligne omkostningerne for mange enkeltpersoner eller dette lægemiddel til potensen virker hurtigere end piller.

Jako jedyna restauracja w regionie i jedna z nielicznych w Polsce, zostaliśmy odznaczeni prestiżowym certyfikatem jakości Slow Food. Nasze dania zostały także uhonorowane certyfikatem Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsza. Zapraszamy do znakomicie wyposażonego baru w którym znajdą Państwo bogatą ofertę alkoholi ze wszystkich stron Świata. W ramach jedynego w regionie Karo Whisky Club posiadamy ponad 1000 smaków whisky.

”Animacje

Jak rodzinnie to także atrakcje dla najmłodszych. W godzinach od 13 do 18 dziećmi zajmują się Nasze animatorki, które z pewnością zadbają żeby nikt się nie nudził. 🙂 Podczas gdy rodzice spokojnie wypiją kawę, dzieci mogą wybiegać się w ogrodzie lub spędzić czas na fantastycznej zabawie na kolorowym i bezpiecznym placu zabaw.

Ponieważ Rodzinne Niedziele w Karo cieszą się dużym powodzeniem, zachęcamy do dokonywania wcześniejszych rezerwacji. Zapraszamy!