Menu dla dorosłych i dzieci

Niedziela to wyjątkowy dzień w którym warto spędzić czas z najbliższymi. Najprzyjemniej zjeść wspólnie coś pysznego. Nasze menu jest pełne wyjątkowych dań, przygotowanych z największą starannością z najlepszej jakości produktów, zakupionych u lokalnych dostawców. W naszym menu przygotowaliśmy kilka propozycji potraw z wołowiny od dostawców z naszego regionu. Proponujemy carpaccio wołowe, befsztyk tatarski, burgera wołowego, ale nasze sztandarowe dania to steki: dla wielbicieli klasyki z polędwicy, dla smakoszy z antrykotu. Chętnie korzystamy z bogactwa naturalnego naszego regionu, jakim niewątpliwie jest papryka. Sezonowo przygotowujemy wspaniałe dania ze świeżej, pieczonej i marynowanej papryki. Nieocenione walory i bogactwo jej rodzajów daje nam nieograniczone możliwości kulinarne. Zobacz menu.

Jako jedyna restauracja w regionie i jedna z nielicznych w Polsce, zostaliśmy odznaczeni prestiżowym certyfikatem jakości Slow Food. Nasze dania zostały także uhonorowane certyfikatem Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsza. Zapraszamy do znakomicie wyposażonego baru w którym znajdą Państwo bogatą ofertę alkoholi ze wszystkich stron Świata. W ramach jedynego w regionie Karo Whisky Club posiadamy ponad 1000 smaków whisky.

Animacje i atrakcje

Jak rodzinnie to także atrakcje dla najmłodszych. W godzinach od 13 do 18 dziećmi zajmują się Nasze animatorki, które z pewnością zadbają żeby nikt się nie nudził. 🙂 Podczas gdy rodzice spokojnie wypiją kawę, dzieci mogą wybiegać się w ogrodzie lub spędzić czas na fantastycznej zabawie na kolorowym i bezpiecznym placu zabaw.

Ponieważ Rodzinne Niedziele w Karo cieszą się dużym powodzeniem, zachęcamy do dokonywania wcześniejszych rezerwacji. Zapraszamy!